pozycjonowanie
(SEO)

Poprowadzimy marketing Twojej marki, tak, że na pewno będziesz glad.

Prowadzisz biznes w Internecie i chciałbyś dotrzeć do nowych Klientów?
Zależy Ci na tym, aby Twoja strona była na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania pod najważniejszymi dla Twojej branży frazami? Chcesz, aby Twoją stronę odwiedzało więcej Klientów niż konkurencyjne strony? Jeśli tak, to powinieneś/powinnaś skorzystać z pozycjonowania. Pozycjonowanie, czyli inaczej po prostu SEO (Search Engine Optimization) to optymalizacja strony, której celem, jest poprawa jej widoczności w naturalnych wynikach wyszukiwania Google.
Co ważne, w swoich działaniach z zakresu pozycjonowania korzystamy wyłącznie z bezpiecznych i sprawdzonych metod, które w żadnym stopniu nie narażają strony na kary od Google (np. nałożenie filtra na stronę).

ilość wyszukiwań w Google w poszczególnych latach

czy wiesz, że…

https://glad.com.pl/app/uploads/2021/05/statistic-1.svg
80 tysięcy to średnia liczba wyszukiwań na sekundę
https://glad.com.pl/app/uploads/2021/05/statistic-2.svg
100 miliardów tyle wynosi łączna ilość wyszukiwań w Google w skali miesiąca
https://glad.com.pl/app/uploads/2021/05/statistic-1.svg
ok. 1,2 miliarda na tyle jest szacowana ilość unikalnych użytkowników wyszukiwarki Google w ciągu jednego miesiąca
https://glad.com.pl/app/uploads/2021/05/statistic-2.svg
ponad połowa wyszukiwań w Google pochodzi z urządzeń mobilnych

gdy myślisz, że wykorzystujesz pełny potencjał swojej strony…

My Cie zaskoczymy. Jak ?

zwiększając ilość słów w Top 10 o 365%

wyniki naszych klientów

strony internetowe

pozycjonowanie to złożony proces

wiemy jednak jak sprawić, aby dobre wyniki pojawiły się bardzo szybko i następnie, z każdym miesiącem stawały się coraz bardziej satysfakcjonujące dla Klienta.

image

jak wygląda współpraca?

Oto harmonogram naszych działań z zakresu pozycjonowania

najczęstsze pytania

Ile trwa pozycjonowanie strony?

>>

Nie da się jednoznacznie określić czasu wypozycjonowania strony internetowej. Jest on zależny od bardzo wielu czynników. Jednym z nich jest branża, jaką reprezentuje dana firma oraz konkurencyjność wybranych fraz. Są branże, w których osiągnięcie dobrych, przynoszących realne zyski wyników w naturalnych wynikach wyszukiwania zajmie zdecydowanie mniej czasu niż przy tych, w których konkurencja jest naprawdę duża. I to nawet przy relatywnie mniejszym zakresie działań. Trzeba również podkreślić, że łatwiej i szybciej pozycjonuje się frazy lokalne niż globalne.

Czy w pozycjonowaniu stron można zagwarantować efekt?

>>

Nie, w pozycjonowaniu stron nie można zagwarantować efektu. Dlaczego? Na pozycje wpływ ma wiele czynników. To Google – na podstawie swoich algorytmów, ustala wyniki wyszukiwań. Żadna agencja/firma nie ma wpływu na poczynania Google – i właśnie przede wszystkim dlatego nikt nie może zagwarantować efektów przy pozycjonowaniu. Innym ważnym aspektem jest konkurencja. Należy pamiętać, że inne firmy również cały czas dokładają wszelkich starań, aby poprawić widoczność strony w organicznych wynikach wyszukiwania. Podsumowując – wyniki wyszukiwania nie są ustalane „odgórnie” przez agencje/firmy, tylko są kształtowane na podstawie „rywalizacji” w zakresie pozycjonowania.

Czego potrzebujemy, aby zacząć pozycjonować stronę internetową?

>>

Aby, rozpocząć działania z zakresu pozycjonowania potrzebujemy dostępów do strony – CMS lub/i FTP. Ponadto, na samym początku współpracy musimy ustalić listę słów kluczowych, pod których kątem strona będzie pozycjonowana.

Czy jeśli uda się zdobyć określone pozycje pod danymi frazami (np. pierwsze miejsce w wynikach wyszukiwania), to można zaprzestać działań z zakresu pozycjonowania bez obawy o to, że strona spadnie na dalsze pozycje?

>>

Nie, przy działaniach z zakresu pozycjonowania musi być zachowana ciągłość. Zdobycie pierwszej pozycji w wynikach wyszukiwania nie oznacza, że zostanie ona utrzymana przez kolejny okres czasu bez kontynuacji działań z zakresu pozycjonowania. Należy pamiętać, że konkurencja nie śpi i również robi wszystko, co w ich w mocy, aby dana strona miała jak najlepsze rezultaty.

szybka wycena