logo-orange.png

budowa stron www (UI/UX)

Poprowadzimy marketing Twojej marki, tak, że na pewno będziesz glad.

Tworzymy strony internetowe we wszystkich możliwych formatach (html, css, javascript, php, Zend, xhtml, html5, flash, mysql, flash 8, xml). Odpowiadamy zarówno za stworzenie kodu strony, jak i projektowanie jej użyteczności (UX) i oprawę graficzną (UI). Na samym początku współpracy ustalamy wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły z Klientem, tak aby realizacja projektu była jak najbliższa jego wyobrażeniu i wizji. Wszystkie przygotowane przez nas strony są w 100% responsywne (dostosowują się do ekranu urządzenia, na którym są wyświetlane). Mamy duże doświadczenie w zakresie projektowania stron, ale nigdy nie podejmujemy żadnych decyzji bez konsultacji ze zleceniodawcą. Zawsze przedstawiamy Klientowi kilka propozycji projektu strony, tak aby miał on możliwość wyboru rozwiązania, które najbardziej mu odpowiada. Podejmiemy się stworzenia każdej strony internetowej – zarówno rozbudowanego sklepu e-commerce, jak i prostego landing page’a.

nasze realizacje

strony internetowe

sklepy internetowe

jak wygląda współpraca?

Oto harmonogram naszych działań z zakresu brandingu/identyfikacji wizualnej

najczęstsze pytania

Dlaczego strona internetowa jest mi potrzebna?

>>

Posiadanie strony internetowej podbuduje Twoją wiarygodność u Klientów. Dodatkowo da im możliwość pozyskania wiedzy o Twojej marce i produktach o każdej porze dnia i nocy! Spójna z Twoim wizerunkiem strona www pozwoli użytkownikowi lepiej zapoznać się z Twoimi usługami. To również bardzo ważna część reklamy – to ona otwiera przed Klientem możliwość dotarcia do Ciebie przez reklamy na innych serwisach internetowych, czy poprzez wyszukiwarkę Google.

Jak wygląda proces tworzenia strony internetowej?

>>

Choć proces tworzenia strony internetowej może wydawać Ci się skomplikowany, to możesz być pewny/a, że uprościmy Ci go do poziomu “bułka z masłem” . Najpierw zapytamy o Twoją markę i Twoje oczekiwania względem strony. Zbadamy rynek i Twoją konkurencję, co również pomoże nam w ustaleniu stylistyki Twojej strony. Ważna jest dla nas funkcjonalność, więc przedstawimy Ci najlepsze pod tym względem rozwiązania. Jak już dowiemy się, co Ci się podoba, pomożemy w napisaniu tekstów i zaprojektujemy wygląd strony. A kiedy już Twoje sugestie pozwolą nam osiągnąć oczekiwany efekt, przejdziemy do programowania … i już!

szybka wycena